Nic szczególnie oryginalnego - po prostu jak każda mama chcę zachować ślad po tym, co za chwilę będzie już tylko wspomnieniem. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, krok, płacz, radość i smutek, sukces i porażka małej dziewczynki, która pojawiła się w naszym życiu 17 maja 2010. WYSTĘPUJĄ: skaHanka czyli danie główne, ABS - Adam Brat Starszy, tata Piotrek, mama - ta oto ja, oraz nasi Bliscy i Przyjaciele
Tagi
RSS
środa, 28 września 2011

ABS pojechał dziś do szkoły rowerem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że szkoła znajduje się prawie 20 kilometrów od miejsca, w którym mieszkamy. Stara matka jest z Niego BARDZO dumna. Jest dumna podwójnie, nie każdy bowiem dałby radę przejechać taki dystans na oponach niemal zupełnie pozbawionych powietrza.. 

Pod linkiem piosenka dla domorosłego Chucka Norrisa wśród cyklistów :

http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/lech-janerka-rower,8874

 

 

21:19, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 września 2011

Jak wynika z powyższego zdjęcia, plotki o końcu lata są mocno przesadzone..

20:10, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 września 2011

Coraz trudniej fotografować Chrupkę. Nie jest bowiem łatwo uchwycić Dziedziczkę, która jest w ciągłym biegu. I to biegu na dwóch zgrabnych WŁASNYCH nogach! Żaden zakamarek tego domostwa nie może czuć się bezpieczny..

Dlatego właśnie do historii przeszły ostatnio talerz deserowy i kubek w kwiatki. Systematycznego uszczerbku na urodzie doznaje też dywan, na który wciąż coś się wylewa.. Komputer Taty odwiedził w ubiegłym tygodniu ostry dyżur, reanimacja kosztowała nas nieco ponad 500zł.. Następuje również wędrówka przedmiotów. Co można znaleźć w nogawce śpiochów pełniących funkcję piżamy? Dwie baterie "paluszki" z pilota od dvd.. Co można znaleźć w wózku na lalki? Misie, piłki, szampon do włosów i płatki fitness. Co można znaleźć w torbie "wózkowej"? Pieluszki, chusteczki nawilżające pozbawione swej funkcji, buty oraz.. sampler płyty Wojtek Mazolewski Quintet.. W gościnnym wnętrzu wanienki kąpielowej skaHanki zawsze znajdzie się miejsce i dla świeczek i dla wacików i dla przebojów P.I.L. (ech, ta okładka!) 

Dzieje się ! :)

13:52, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »

bo , tak w ogóle, buła jest w życiu człowieka bardzo ważna :)


 

13:29, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »