Nic szczególnie oryginalnego - po prostu jak każda mama chcę zachować ślad po tym, co za chwilę będzie już tylko wspomnieniem. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, krok, płacz, radość i smutek, sukces i porażka małej dziewczynki, która pojawiła się w naszym życiu 17 maja 2010. WYSTĘPUJĄ: skaHanka czyli danie główne, ABS - Adam Brat Starszy, tata Piotrek, mama - ta oto ja, oraz nasi Bliscy i Przyjaciele
Tagi
RSS
piątek, 30 grudnia 2011

To właśnie dziś nastał dzień gdy Chrupka postanowiła wykorzystać chwilę nieuwagi tej oto mnie i przejąć sprawy (łyżkę i serek) w swoje skromne ręce. Tak się przedstawia:

Skądinąd wiemy, że dziś jest również dzień gdy Mania Głodowska rozpoczęła etap czołgania "i to do przodu", jak napisała Jej Mama. Gratulujemy oraz składamy wyrazy współczucia! :)

 

16:52, skahanka2010
Link Komentarze (2) »
środa, 28 grudnia 2011

Bywa, że córka da się okiełznać i bywa, że wytrwa całe pół godziny :)

 

i tylko zdjęcia trzeba retuszować, bo coś mało ostre ... 

18:48, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 grudnia 2011

Chrupa to jedyna znana mi osoba, która dobrze się bawi słuchając ostatniej płyty Cool Kids Of Death pt. "Plan ewakuacji"...

15:50, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 grudnia 2011

W poniedziałek byłyśmy po raz pierwszy w przedszkolu! Milenka i dzieci z grupy "Jeżyków" tańczyły i śpiewały, a skaHanka chłonęła.. Nie mamy ładnego zdjęcia Artystów, więc na razie zamieszczamy zdjęcie Gwiazdy, która tego popołudnia nie błyszczała najjaśniej, ale to tylko kwestia czasu ;-)

 


22:10, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 grudnia 2011

Tata był wczoraj u fryzjera. Podobno pani fryzjerka czyniła zakusy na loki skaHanny. Tata stanowczo odmówił dostępu. Jestem mu za to bardzo wdzięczna, osobiście i na blogu :) 

22:05, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 grudnia 2011

Nasz - jak to mówi ABS - Puć wchodzi wszędzie. Powyżej wersja "soft". Wersja "hard" to wchodzenie do szuflady jednej z szafek w kuchni. W ww szufladzie na ogół rezydują ziemniaki, czyli NIACIU, miotane ochoczo przez Dziedziczkę po okolicznych metrach kwadratowych :) Jednemu z nich wujek Przemek dorysował twarz.. Myślę, że przez to ziemniak może cierpieć jeszcze bardziej.. na przykład na skutek upadku na nagle pozyskaną fizis.. 


22:00, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »