Nic szczególnie oryginalnego - po prostu jak każda mama chcę zachować ślad po tym, co za chwilę będzie już tylko wspomnieniem. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, krok, płacz, radość i smutek, sukces i porażka małej dziewczynki, która pojawiła się w naszym życiu 17 maja 2010. WYSTĘPUJĄ: skaHanka czyli danie główne, ABS - Adam Brat Starszy, tata Piotrek, mama - ta oto ja, oraz nasi Bliscy i Przyjaciele
Tagi
RSS
czwartek, 27 stycznia 2011

Pierwsze dwa plasterki krakowskiej z indyka :)

prawie tak smaczne jak własne palce u stóp, które dziedziczka próbowała wpakować do buźki w trakcie przygotowań do przedpołudniowej drzemki :)

11:54, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »

...no jeszcze nie 'ponad stół' , ale bardzo się stara :))

 


11:50, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »

.. od kilku dni, ale właśnie powraca :)

Z pamiętnika młodej skaHanki:

Tata wyjechał , ale wrócił :) Witali się tak :

A kiedy nie było Taty Chrupka wybrała się w mały tour w towarzystwie swych najbliższych (w tym cioci Martynki, która przyjechała do nas na ferie :)

tu z kuzynem Wiktorem (młodszym o niecałe 2 miesiące, cięższym o niecałe 2 kg)

tu z Martynką na niekończącej się kanapie u cioci Malwiny (jeszcze raz dziękujemy za zdjęcia, szczególnie 'motylkowe' !)

oraz w okolicach niezniszczalnej choinki na Starówce :)

11:48, skahanka2010
Link Komentarze (1) »
sobota, 22 stycznia 2011

Bywa, że wyglądamy i tak... tzn niektórzy nas tak widzą :) Dziękujemy :)

14:45, skahanka2010
Link Komentarze (5) »
czwartek, 20 stycznia 2011

Za trzy godziny kończy się głosowanie w konkursie na Blog Roku. Myślę, że na pierwszą dziesiątkę nie mamy już szans, ale nic to :) Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy zaangażowali się bezpośrednio i pośrednio w walkę o nasze potencjalne zwycięstwo :) Jesteście kochani! Wracajcie do nas :)

Nasze przesłanie na przyszłość: BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY :)

09:02, skahanka2010
Link Komentarze (1) »
środa, 19 stycznia 2011

Byłam Ci ja wczoraj na takiej kolacji, że ho ho ho! Dr Dukan siedział w kącie i płakał, a ja degustowałam. Po wszystkim brzuch mnie bolał - nie z przejedzenia lecz ze śmiechu, gdyż dopisało Towarzystwo o wielkiej urodzie i pogodzie ducha! A teraz siedzę i myślę jak tu namówić Tatę skaHanki na podobną akcję w naszej wiejskiej rezydencji ;)


22:01, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »

- ale jednak - akt 'autokanibalizmu'. Chrupka dorwała się do ... chrupek :) Ambitna bestia zadowoliła się dopiero sześcioma sztukami :) W konsumpcji wspomogły skaHankę własne dziąsła, coraz słabiej opierające się naporowi dwóch małych białych zębów! :)

12:00, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »

.... Dzieciątko Hanuś skończyło osiem miesięcy. Z powodu 'niemania' internetu nie mogłam odnotować tego faktu w czasie rzeczywistym. Nadrabiam gdy/jak mogę :)

00:14, skahanka2010
Link Komentarze (1) »

To nieprawda, że Anakin i Amidala mieli dwójkę dzieci. Niespodziewanie odkryła to skaHanka podczas wizyty w Falenicy gdy poszła do łazienki przypudrować nosek ;)

Jest to prawdopodobnie pierwsze zdjęcie, na którym Marilyn ujawnia swój miecz świetlny ;)

 

00:08, skahanka2010
Link Komentarze (1) »
wtorek, 18 stycznia 2011

...jesteśmy od trzech dni.. ale wieczorem postaramy się zaktualizować :)

11:57, skahanka2010
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3